Tilsette

Om%2Boss.jpg

Sygna vidaregåande skule

Sygnavegen 15
6899 Balestrand
Tlf: 57 69 45 00
e-post: sygna@sygna.vgs.no

Bj%25C3%25B8rg%252BAase.jpg

Bjørg Aase

Rådgjevar
Tlf: 57 69 45 18
e-post: bjaase@sygna.vgs.no

11057.jpg

Heger Adhanom

Kokk
Tlf: 57 69 45 31
e-post: hadhanom@sygna.vgs.no

2822.jpg

Unni Irene Bjørnevoll

Lærar
Tlf: 57 69 45 83
e-post: ubjornevoll@sygna.vgs.no

Are.jpg

Are Bollingberg

Kokk
Tlf: 57 69 45 31
e-post: abollingberg@sygna.vgs.no

Frode Bøthun.jpg

Frode Bøthun

Rektor (konstituert)
Tlf: 57 69 45 00
e-post: fbothun@sygna.vgs.no

Gunn Berit Bøthun.jpg

Gunn Berit Bøthun

Lærar
Tlf: 57 69 45 83
e-post: gbothun@sygna.vgs.no

Møyfrid Johanne Dale.jpg

Møyfrid Johanne Dale

Kontorsekretær
Tlf: 57 69 45 00
e-post: sygna@sygna.vgs.no

13006.jpg

Helge Eilifsen

Lærar og vitnemålsansvarleg
Tlf: 57 69 45 82
e-post: heilifsen@sygna.vgs.no

11406.jpg

Ole Eilifsen

It-leiar
Tlf: 57 69 45 13
e-post: oeilifsen@sygna.vgs.no

13002.jpg

Roar Eriksen

Lærar
Tlf: 57 69 45 83
e-post: reriksen@sygna.vgs.no

12996.jpg

Almar Gåsland

Vaktmeister
Tlf: 57 69 45 20
e-post: agasland@sygna.vgs.no

Marit Almelid Grøneng.jpg

Marit Almelid Grøneng

Lærar
Tlf: 57 69 45 85
e-post: mgroneng@sygna.vgs.no

13004.jpg

Aud Laila Rødstøl Heier

Lærar
Tlf: 57 69 45 83
e-post: aheier@sygna.vgs.no

Vidar A. Heier.jpg

Vidar Heier

Driftsleiar
Tlf: 57 69 45 20
e-post: vheier@sygna.vgs.no

PERSONALET, Hellem, Gerd.jpg

Gerd Hellem

Kjøkenassistent
Tlf: 57 69 45 31
e-post: ghellem@sygna.vgs.no

Knut.jpg

Knut Heng

Rektor (permisjon)
Tlf: 57 69 45 00
e-post: kheng@sygna.vgs.no

Astrid Kleppe Holgersen.jpg

Astrid Kleppe Holgersen

Lærar
57 69 45 85
e-post: aholgersen@sygna.vgs.no

13005.jpg

Frode Kleppe Holgersen

Inspektør
Tlf: 57 69 45 83
e-post: fholgersen@sygna.vgs.no

Svanhild Hundseth.jpg

Svanhild Hundseth

Lærar
Tlf: 57 69 45 85
e-post: shundseth@sygna.vgs.no

John Martin.jpg

John Martin Høines

Lærar
Tlf: 57 69 45 83
e-post: jhoines@sygna.vgs.no

Anne Margrethe Kråvik.jpg

Anne Margrethe Kråvik

Administrasjonsleiar
Tlf: 57 69 45 12
e-post: akravik@sygna.vgs.no

2824.jpg

Margit Kurm

Kokk
Tlf: 57 69 45 31
e-post: mkurm@sygna.vgs.no

13007 (1).jpg

Kristian Magnus Kyrvestad

Vaktmeister
Tlf: 57 69 45 20
e-post: kkyrvestad@sygna.vgs.no

11408.jpg

Marit Beathe Kyrvestad

Internatleiar
Tlf: 57 69 45 30
e-post: mkyrvestad@sygna.vgs.no

13000.jpg

Ingrid Fjeldskaar Løtveit

Lærar
Tlf: 57 69 45 00
e-post: ilotveit@sygna.vgs.no

Guiseppe Miconi.jpg

Giuseppe Miconi

Lærar
Tlf: 57 69 45 00
e-post: gmiconi@sygna.vgs.no

13009.jpg

Kristi Tjoflaat Miconi

Lærar
Tlf: 57 69 45 83
e-post: kmiconi@sygna.vgs.no

Haustfest image.jpg

Elisabeth Frafjord Nessa

Lærar
Tlf: 57 69 45 81
e-post: enessa@sygna.vgs.no

13010.jpg

Vegard Nessa

Lærar
Tlf: 57 69 45 00
e-post: vnessa@sygna.vgs.no

11061.jpg

Johannes Nilsson

Lærar
Tlf; 57 69 45 00
e-post: jnilsson@sygna.vgs.no

15212.jpg

Louise Nilsson

Lærar og ansvarleg for spes. ped.
Tlf: 57 69 45 85
e-post: lnilsson@sygna.vgs.no

11409.jpg

Eva Bente Ohma

Internatmedarbeidar (permisjon)
Tlf: 57 69 45 00
e-post: eohma@sygna.vgs.no

530.jpg

Kurt Arild Ohma

Lærar og ungdomsleiar
Tlf: 57 69 45 80
e-post: kohma@sygna.vgs.no

15213.jpg

Arne Puntervold

Lærar
Tlf: 57 69 45 81
e-post: apuntervold@sygna.vgs.no

15214.jpg

Magni Åm Risa

Lærar
Tlf: 57 69 45 83
e-post: mrisa@sygna.vgs.no

13012.jpg

Henning Birger Sagevik

Lærar
Tlf: 57 69 45 00
e-post: hsagevik@sygna.vgs.no

Om+oss.jpg

Ellen Oddrun Smenes

Lærar
Tlf: 57 69 45 82
e-post: esmenes@sygna.vgs.no

201.jpg

Berit Støle

Lærar
Tlf: 57 69 45 82
e-post: bstole@sygna.vgs.no

15215.jpg

Joakim Sundes

Lærar
Tlf: 57 69 45 00
e-post: jsundnes@sygna.vgs.no

15624.jpg

Eirik Thue

Marknadsføringsansvarleg
Tlf: 57 69 45 00
e-post: ethue@sygna.vgs.no

5034.jpg

Ingrid Thue

Elevassistent
Tlf: 57 69 45 00
e-post: ithue@sygna.vgs.no

15216.jpg

Agnar Tonheim

Kjøkenassistent
Tlf: 57 69 45 31
e-post: atonheim@sygna.vgs.no

277.jpg

Laila Vang

Lærar
Tlf: 57 69 45 82
e-post: lvang@sygna.vgs.no

Lin%2BH%25C3%25B8ines.jpg

Lin Åm

Lærar
Tlf: 57 69 45 85
e-post: lam@sygna.vgs.no

 
Tilsette haust 2019. FOTO: Reed Foto AS

Tilsette haust 2019. FOTO: Reed Foto AS